מה קונים לספוג שיש לו הכל?

חגיגות יומולדת 20 לבובספוג מכנסמרובע! - הכניסה חופשית!

אנו שמחים לקיים, גם השנה, תערוכה המוקדשת כולה להצצה אל מאחורי הקלעים של יצירת האנימציה: רישומים, נסיונות, דמויות ורקעים, המהווים נדבך חשוב ביצירה הסופית. עיצוב דמויות ומה שאנו מכנים- קונספט-ארט. אותו חלק שקובע את המראה של סרט האנימציה, הצבעוניות ואופיה של כל דמות, כל אביזר, וכל רקע, הנראים על המסך.

והשנה:בובספוג מכנסמרובע!

סדרת הילדים המונפשת הפופולרית ביותר בישראל ,הושקה  לפני 20 שנה ותרמה לעולמנו  שלל דמויות אהובות, משפטי מפתח שנצרבו בתודעה וקהילת מעריצים מכל העולם. סטיבן הילנבורג, יוצר הסדרה שהלך לעולמו ב-2018, היה שילוב בלתי הגיוני בעליל בין ביולוג ימי ובין אנימטור ומאייר וירטואוז. השפה הויזואלית והטקסטים השנונים יצרו מהפכה טלוויזיונית, חוצת מסך וגילאים, ואף זכתה להערכה כיצירה מורכבת המשלבת יצירתיות פרועה, נאיביות נונסנסית והומור רב רבדים הפונה לצעירים ולמבוגרים גם יחד.

בובספוג  טוב הלב והאופטימיסט הנצחי מוכיח לכולנו שגישה חיובית  והומור הם הדרך לחיות מעל היבשה ומתחת לים .

אנו מזמינים אתכם לצפות בתערוכה שאצרנו במיוחד, המלווה את דמותו של הספוג המפורסם בעולם, משלב הסקיצה ועד לפיתוח הסופי. חומרי התערוכה היחודיים,  התאפשרו אודות לאדיבות ערוץ ניקלודיאון העולמי.


וחידה נושאת פרסים: בחלל הפסטיבל מוצבת כרזה ענקית ובה למעלה מ 80 דמויות שונות של הסדרה, .

מזהים את הדמויות בכרזה?  כיתבו על דף כמה שיותר דמויות שזיהיתם, הכניסו לתיבה הסגורה שליד הכרזה, עם שם, גיל וכתובת מייל שלכם או של ההורים,  ובין כל מי שזיהה הכי הרבה מ-80 הדמויות נגריל פרס שווה ביותר.

בפסטיבל מוצגות עוד 8 מחוות ליצירות אמנות מפורסמות בהן מככב בובספוג. מוזמנים למצוא את כולן!

© ( 2019) Viacom International Inc. All rights reserved. Nickelodeon, SpongeBob SquarePants and all related titles, logos and characters are trademarks of Viacom International Inc

טריילר

בואו נשמור על קשר

ההרשמה שלך נקלטה!
הבטחת את מקומך ברשימה של כל מה שמגניב והולך לקרות בעולם בכלל
אופס, יש כנראה איזושהי בעיה, רוצים לנסות שוב?
מוקד הסינמטק: 9377*
aninationfest@gmail.com
AniNation
aninationfestival
כל הזכויות שמורות, אניניישן 2019 (C)