המתחם הדיגיטלי של פסטיבל AniNation

מיטב תכני הVR של 2019 - הכניסה חופשית!

גם השנה הפסטיבל ליקט את התכנים הבולטים ביותר בשדה סרטי ה VR העולמיים: יצירות עטורות פרסים, מרגשות, מניעות, מסקרנות, ובעיקר חדשניות באופן בו הן מפצחות את מלאכת הסיפור הקולנועי. פרוייקטים של צפיה בישיבה, לצד פרוייקטים הנעים במרחב לפי תנועת חיישנים פזורים.  מעיבוד VR למוכרת הגפרורים הקטנה, ועד לפרוייקט המדמה חוויית חיים עם אלצהיימר.

VR כמעורר אמפתיה, מבט חדשני על המציאות ועל האופן בו אנו חווים אותה. 

עקב הביקוש הרב, הצפייה בסרטים הארוכים יותר, מותנית בהרשמה מראש במתחם הדיגיטלי במהלך ימי הפסטיבל. ניתן להירשם כבר משעות הבוקר.

הפרוייקטים המוצגים:

Gymnasia
Directors: Chris Lavis & Maciek Szczerbowski 

אנימציה, חווית 360, קנדה,  6 דק׳

חוויה חלומית, תיאטרלית וביזארית המציגה חזיונות של ילדות אבודה בבית ספר נטוש, רדוף ברוחות רפאים של תלמידי עבר. מבית היוצר של חלוצי הVR 

.Studio Felix & Paul

החוויה משלבת טכנולוגיות מז׳אנרים שונים כגון סרטי וידאו 360 בתלת מימד, CGI, בובות תיאטרון בגודל אדם ובפעם הראשונה אי פעם - שימוש בסטופ מושן בחווית VR. 

Crow: The Legend

Director:  Eric Darnell / Baobab

אנימציה,חווית 360, ארצות הברית, 22 דק׳

חיות היער מבלות את חייהן בנעימים בידיעה שהאביב הנצחי יימשך לעד. כאשר לפתע מגיע החורף בשיא עוצמתו, מבינות החיות שחייהן בסכנה. מה שהן צריכות זה גיבור; מה שהן מקבלות זה עורב. וכאן מתחילה האגדה. בדיבובם של אופרה ווינפרי וג׳ון לג׳נד. 


Anne Frank House VR

Executive director: Ronald Leopold

אנימציה,חווית 360, הולנד, 24 דק׳

ביקור במחבואה הסודי של משפחת פרנק באמסטרדם. 

Lucid

Dir. Pete Short / Breaking Fourth

אנימציה, מציאות מדומה, אנגליה ואוסטרליה, 16 דק׳

אלינור, סופרת ילדים ידועה נמצאת בתרדמת לאחר תאונת דרכים. רגע לפני שמנתקים אותה ממכשירי ההחייאה, ניתנת לבתה הזדמנות לטיפול ניסיוני שיאפשר לה להיכנס למוחה של אמה, לפרידה אחרונה. 


Battle scar VR

Director: Nico Casavecchia, Martín Allais

אנימציה, מציאות מדומה, צרפת וארה״ב, 7 דק׳

לופה ודבי, בנות נוער שברחו מבתיהן ומתגוררות ברחוב מוצאות מפלט בסצינת הפאנק הסוערת של ניו יורק בסוף שנות ה70. דרך יומניה של לופה ובליווי מוזיקת פאנק בועטת אנחנו מצטרפים לשתיים תוך שהן מגלות עולמות נסתרים בשכונת הLower East Side הידועה לשמצה.


ציור והדפסה ב3D 

בעקבות ההצלחה בשנה שעברה, גם השנה נציג בפסטיבל עמדת ציור במרחב באמצעות טכנולוגיית מציאות מדומה! האפליקציה Medium מאפשרת לכל אחד לצייר ציורים ומודלים תלת מימדיים בקנבס האינסופי של המרחב הוירטואלי. מבין כל היצירות שיצוירו במהלך הפסטיבל, נערוך בכל יום תחרות בה יבחר ציור אחד שיודפס במיוחד במדפסת תלת מימד ויהפוך לממשי!  כל הציורים יעלו לעמוד הפסטיבל, אתם מוזמנים להצטרף לעמוד ולצפות בכל היצירות. 

ההדפסות מתאפשרות באדיבות חברת PICO Kids.טריילר

בואו נשמור על קשר

ההרשמה שלך נקלטה!
הבטחת את מקומך ברשימה של כל מה שמגניב והולך לקרות בעולם בכלל
אופס, יש כנראה איזושהי בעיה, רוצים לנסות שוב?
מוקד הסינמטק: 9377*
aninationfest@gmail.com
AniNation
aninationfestival
כל הזכויות שמורות, אניניישן 2019 (C)