המתחם הדיגיטלי של פסטיבל AniNation

מיטב תכני הVR של 2021 - הכניסה חופשית!

גם השנה הפסטיבל ליקט את התכנים הבולטים ביותר בשדה סרטי הVR העולמיים: יצירות עטורות פרסים, מרגשות, מניעות, מסקרנות, ובעיקר חדשניות באופן בו הן מפצחות את מלאכת הסיפור הקולנועי. פרוייקטים של צפיה בישיבה, לצד פרוייקטים המאפשרים תנועה במרחב.  מעיבוד VR לסרטי פילם נואר בלשיים ומשחקי פוינט אנד קליק נוסטלגיים, ועד לפרוייקט המדמה חוויית בילוי בבר מערב פלמי אותנטי.

VR כמעורר אמפתיה, מבט חדשני על המציאות ועל האופן בו אנו חווים אותה. 

הקהל מוזמן בחום להתנסות בפרויקטים השונים! התכוננו לחווייות משנות תפיסה!


עקב הביקוש הרב, הצפייה בסרטים הארוכים יותר, מותנית בהרשמה מראש במתחם הדיגיטלי במהלך ימי הפסטיבל. ניתן להירשם כבר משעות הבוקר.

הפרוייקטים המוצגים:

The Secret of Retropolice

Directors: Peanut Button Studio 

אנימציה, משחק אינטראקטיבי, ישראל

הסוד של רטרופוליס היא חווית VR נרטיבית שנונה ויחודית בסגנון פילם נואר, המתרחש במציאות רטרו-עתידנית.  המשתמש מגלם את דמותו של פילים לוג, בלש פרטי ועליו לפתור תעולמות ולהתמודד עם דמויות בלתי נשכחות שהן חלק מהעולם המופלא שבראו חברי סטודיו peanut button

הפרוייקט הוצג בבכורה עולמית בCannes XR היריד העסקי של פסטיבל קאן בחודש יולי האחרון.

Lifetime Achievement

Director:  Yonatan Tal / Parade Animation

אנימציה, חווית 360, ארצות הברית

הכירו את אלבר, מעצב צרפתי בעל שם עולמי, הנזכר כיצד יצר את יצירת המופת הגדולה ביותר שלו מתנה לאימו ולוקח אותך איתו. במסעו למציאת החומרים הכי איכותיים והטכניקות האוונגרדיות ביותר, תתקלו יחד בקרוקודיל אפריקאי לבקן, תצללו למערת קריסטלים נדירים באינדונזיה, תפתחו צורות חיים חדשות במעבדה ותלכדו קרני אור הישר מליקוי חמה. עם יום ההולדת של אמו שכבר ממש מעבר לפינה ובלי שנותר המון זמן, קל לראות את אלבר מפספס את מה שחשוב באמת.

PAPER BIRDS

Director: German Heller, Federico Carlini

אנימציה,מציאות מדומה, ארגנטינה

חווית VR מוסיקלית המספרת את סיפורו של ילד עיוור אשר בהנחיית סבו המוזיקאי (בדיבובו של אדוארד נורטון) יוצא למשימה להשיב את אחותו האבודה מן הצללים.

השתתף בפסטיבל טרייבקה 2021 ובביאנלה בונציה 2020

The Remedy

בימוי: דניאל מרטין פשי

אנימציה, מציאות מדומה, ארה״ב

כאשר אם חד הורית נתקלת במציאות בה התרופה היחידה למחלתו הסופנית של בנה יקרה מדי, היא נוטלת את הגורל לידיה. האינסטינקט האימהי להציל את בנה דוחף אותה למסע רווי סכנות בחיפוש אחר צמח מיסטורי בעל תכונות ריפוי מיסטיות. האם היא תשיג את הצמח לפני שיהיה מאוחר?

The West Flemish Pub Experience

Director: Joren Vandenbroucke

אנימציה,חווית 360, בלגיה

פגשו את אנשי הפאב המערב-פלמים  אבל היזהרו לא לבהות  בהם יותר מדי, כי הם עלולים להיות תוקפניים…חוויה אינטראקטיבית שלוקחת אתכם לפאב וירטואלי נעים בשביל לחוות פאב מערבי פלמי כמו של פעם באמצעות טכניקה של אנימציה קלאסית.


טריילר

בואו נשמור על קשר

ההרשמה שלך נקלטה!
הבטחת את מקומך ברשימה של כל מה שמגניב והולך לקרות בעולם בכלל
אופס, יש כנראה איזושהי בעיה, רוצים לנסות שוב?
מוקד הסינמטק: 9377*
aninationfest@gmail.com
AniNation
aninationfestival
כל הזכויות שמורות, אניניישן 2019 (C)